PHL 12V 100W IP67 LED CV Driver With Plug PD12CV67-100
by Phonix
SKU: PD12CV67-100
Unit price
per
Sale
by Phonix
SKU: PD12CV67-100
Unit price
per
Secure payments
(0 in cart)
Tax included.Shipping calculated at checkout.
Description
Constant voltage 12V LED Driver
Input voltage:240V,50Hz
Power:100W
Flickering free
Metal case construction
IP67
Input with 1m three pin flex & plug
5 Year replacement warranty
Model No.
LF-GOE100YV012A
Input
240V, 50Hz
Output Voltage
12V
Power
100W
Rating
IP67
Dimensions
170mm*61mm*34mm